Çeyrek asırlık kutlama

Şenpazar Harmangeriş Köyü Derneği kuruluşunun 25. yılını şölenle kutladı.

Eklenme: 05 02 2019 Saat: 09:38

Şenpazar Harmangeriş Köyü Derneği kuruluşunun 25. yılını şölenle kutladı.

Bayrampaşa’da bir otelde gerçekleşen etkinlik, Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, Şenpazar İlçe Genel Meclis Üyesi Yavuz Özden, Güngören Belediyesi STK ve Halkla İlişkiler Müdürü Bulut Taşlıpınar, Kas-Der Güngören Şube Başkanı Murat Kabaoğlu, Kastamonu Kadın Derneği Başkanı Emine Çelik ile İstamonu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Karadeniz’in aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Harmangeriş Köyü Derneği Başkanı Savaş Öztürk burada yaptığı teşekkür ve selamla konuşmasında “1994 yılında kurulan derneğimize geçmişten günümüze katkı sağlayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Dernek tarihimizde ilk kez üyelerimiz ve aileleriyle birlikte kutlama şöleni düzenliyoruz. İnşallah bu birliğimiz artarak güçlü bağlar kurmamıza vesile olacak.” dedi.Kurucu üyelerin ve geçmişten günümüze görev alan yöneticilerin onurlandırıldığı programda, Türk Sanat Müziği Sanatçısı Özge Kılıç sahne aldı. Savaş Öztürk saz çalarken kızı Beyza Öztürk ise Türk Halk Müziği eserleri seslendirdi.

Yapılan çekişiliş ile Ahşap Fuarında ödül alan şimşir kaşık takımı ile Kastamonu yöresel ürünlerinden oluşan sepet hediye edildi.

Kaynak : İSTAMONU


Whatsapp

Yorumlar

İLGİLİ

1 2 3